Sosyal Bilimler Enstitüsü

Afet Yönetimi Anabilim Dalı (doktora)

Afet Yönetimi Anabilim Dalı (doktora)

Anabilim Dalı Başkanı: Prof. Dr. Saime Şahinöz

Adı Soyadı Anabilim Dalı Eposta Dahili
Prof. Dr. Saime Şahinöz Halk Sağlığı drsaimesahinoz@gumushane.edu.tr 3861
Doç. Dr. Sedat Bostan Yönetim ve Organizasyon sbostan@gumushane.edu.tr 3862
Prof. Dr. Ekrem Cengiz Sayısal Yöntemler ekremcengiz@gumushane.edu.tr 4300
Doç. Dr. Mehmet Merdan Uygulamalı Matematik mmerdan@gumushane.edu.tr 1952
Doç. Dr. Ahmet Burhan Çakıcı Yönetim ve Organizasyon ahmetburhan@gumushane.edu.tr 3857
Dr. Öğr. Üyesi Sevil Cengiz Tıbbi Biyokimya sevil_cengiz@gumushane.edu.tr 3831
Dr. Öğr. Üyesi Nurçin Küçük Kent Tıbbi Biyokimya nurcinkucuk@gumushane.edu.tr 3804-3839
Doç. Dr. Afşin Ahmet Kaya Organik Kimya afsinakaya@gumushane.edu.tr 3803-3819
Dr. Öğr. Üyesi Turgut Şahinöz Halk Sağlığı drsahinoz@gumushane.edu.tr 3833
Dr. Öğr. Üyesi Aydın Kıvanç Halk Sağlığı aydinkivanc@gumushane.edu.tr 3854
Yrd. Doç. Dr. Fatih Saka Hidrolik fatihsaka@gumushane.edu.tr
Doç. Dr. Taşkın Kılıç Yönetim ve Organizasyon taskinkilic@gumushane.edu.tr 3829
Doç. Dr. Tarhan Okan Yönetim ve Organizasyon tarhanokan@gumushane.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Handan Çam Sayısal Yöntemler hcam@gumushane.edu.tr 2188
Dr. Öğr. Üyesi Ayşe Çolak Anatomi aysecolak05@gumushane.edu.tr 3852
Doç. Dr. İskender Peker Üretim Yönetimi ve Pazarlama iskenderpeker@gumushane.edu.tr 2194